Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Mezuniyet Elbise Seçimi nasıl olmalı?

Mezuniyet elbisesi seçerken en büyük hata çok işlemeli ve pullu modellerde tercihin kullanılmasıdır. Uzun abiye elbise seçimlerinde de renk seçiminin ön planda tutulurken, mini elbiselerde mezuniyetler için ideal bir seçim olabilir. Her iki tarzda da sadelik ön planda tutulması gereken bir etken olmalıdır.

şık bir mini abiye mezuniyet için çok özel bir seçim olacaktır

Aslında en büyük sorun ise yaşa ve zevke uygun elbise bulmak. Her genç kızımızın hayali o gece prensesler gibi olmak tabi bu da bazı püf noktalara dikkat etmekten geçiyor. Sezonun öne çıkan mezuniyet abiye modellerinde etek ve kollarda fırfırlar, tüy ve püsküller, kaz tüyleri yine mezuniyette tercih edilecek detaylar arasında yer alıyor. 

Bu özel gece için aceleci davranmayın, seçeceğiniz elbisenin şıklığı gibi tarzınızı ve vücudunuzdaki en sevdiğiniz bölgeyi de ön plana çıkarmanız gerekiyor. 

iddialı ve şık bir mezuniyet abiyesi

Gelelim en önemli soruya acaba bu elbiseden başka alan oldu mu? Yani pişti olma ihtimalinizde var. Bu nedenle sakin bir şekilde önce alan kişileri gözlemlerseniz bu sorunda ortadan kalkmış olacaktır. 

Elbisenizi aldınız sırada saçlarınız var. Saç modeliniz ve makyajınızda hem yaşınıza hem mezuniyet gecenize uyum sağlamalı; saçlarda çok abartıya kaçmayan örgü ve dağınık saçlar ön planda tutulurken makyajınız nude tonlarda oldukça doğal ve sade olmalıdır. Sonuçta bu gecede hayatınızda hikayesi olacak bir gece olacağından canınız istiyorsa biraz abartın yoksa biraz ağır takılın rahat olun gülümseyin ilerde gülümseyerek heyecanla anlatacağınız bir geceniz olsun.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın