Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Koton Abiye Modelleri

Katılacağınız davetlerde ya da kendi nişanınızda giyebileceğiniz farklı gece elbiseleri arayışı içerisindeyseniz, siz de okumaya devam edin. Yeni sezonda ön plana çıkmış olan koton abiye modelleri sayesinde, tüm davetlerin bir  numarası siz olacaksınız.

Askılı Maksi Elbise

Düşük omuzları, dikkatleri üzerine çeken ince ip askılı bu mavi elbise, üzerinde yer alan pul işlemeleri sayesinde ışıltılı bir görüntü ile sergilemenize yardımcı olacaktır.  Pudra ya da gümüş tonlarda olan önü açık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Gecenin en güzeli siz olacaksınız.

askılı maksi elbise

Tek Omuz Elbise

Sade elbise sevenlerden iseniz, tek omuz elbise tam size göre. Yırtmaçlı, siyah maxi elbise, sade şıklığını seven kişiler uygun olacaktır. Kum saati vücut tipine sahipseniz eğer bu elbise sizin üzerinizde kusursuz duracaktır.

 

Kırmızı Abiye

Kırmızı renge sahip olan midi boy, güpür kumaşla hazırlanan abiye modeli, dikdörtgen vücut tipine sahip kadınlar için müthiş bir elbisedir. Gümüş renkli metal ayakkabılarla elbiseyi tamamladığınız takdirde, şıklığınızı korumuş olursunuz.

pelerinli kırmızı abiye elbise

Pelerinli Abiye Modeli

Kendiliğinden parlak modeli, pelerinli kumaşı sayesinde bu abiye özellikle kollarındaki fazlalıkları saklamak isteyen kadınların ilk tercihi olacaktır. Elbisenin yakası pelerin ile kapalı olduğu için, açık saç ile kullandığınız takdirde elbise modelini göstermeyecektir.

Düşük Omuzlu Elbise

Değişik modelleri denemekten hoşlanan kadınların tercihi olan bu düşük omuzlu elbise yakasından dolayı istendiği takdirde tek omuzlu olarak da kullanılabilmektedir. Özel bir kır düğününde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Pudra Elbise

Kolsuz modeli ve pudra rengiyle balık kesim elbise, kum saati vücut tipine sahip kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle tarihi mekanlarda gerçekleşen davetlerde hiç düşünmeden bu elbiseyi giyebilirsiniz.

çiçek desenli abiye elbise

Çiçek Desenli Elbise

Bahar düğünlerinin vazgeçilmezi olan çiçek desenli elbiseler, v yakası, kollarında yer alan fırfır detayları ile zarafetinizi ön plana çıkaracaktır. Bu elbiseyi nude tarzı bir ayakkabıyla süsleyebilirsiniz.

kırmızı kısa abiye elbise modeli

Kırmızı Mini Elbise

Yazın coşkusu olan yaz düğünlerinde, katıldığınız davetlerde elbisenizle ön plana çıkmak istiyorsanız eğer, kırmızı mini elbiseyi tercih edebilirsiniz. İnce askıları, düşük omuzlu elbise modeliyle birlikte tercih edeceğiniz ince bantlı kırmızı ayakkabılar sayesinde de şıklığı elde edebilirsiniz.

 

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın