Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Kına Gecesi

Kına gecesi; her genç kızın en duygulu ve en özel günlerinde biridir. Düğünden iki ya da üç gün önce yapılan bu duygu dolu tören; aynı zamanda gelinin bekarlığa veda partisi gibidir. 

Eğer gelin adayı başka bir şehre gidiyorsa ailesine ve sevdiklerine veda gecesi olarak adlandırabiliriz. Bu geceyi böyle bir durumda o gece söylenen tüm şarkılar ve türküler daha çok duygu ve anlamlıdır. Bu yüzden sizde her izlediğinizde aynı duyguları hissedecek muhteşem ve unutulmayacak bir gece planlamalısınız. 

modern bir kına kıyafeti yorumuyla tüm misafirlerin unutamadığı bir kına gecesi için DreamON

Kına gecesinde; giyeceğiniz kına kıyafeti, dekor ve düzen tamamen sizin zevkinize kalıyor. Bu özel geceyi tamamen bayan arkadaşlarınızla yapacağınız için; değişik ve özel konseptler hazırlayabilirsiniz. Ama daha profesyonel olmasını isterseniz, organizasyon şirketlerinden de yardım olabilirsiniz. 

Seçtiğiniz mekan, yemekli ya da yemeksiz olacağına karar vermek tabi ki sizin seçiminiz olacaktır. Kına tahtı, bindallı, davul gösterisi, müzik ve dans seçenekleri içinde bulunduğu bir organizasyon şirketiyle anlaşırsanız bu sizin için bir avantaj olur tabi ki; hem fazla yorulmamış hem de misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatmış olursunuz.

En farklı kına kıyafeti modelleriyle kna gecenizin tek yıldızı siz olun

Bütün bunları ayarladıktan sonra tabi ki en önemli kısım alışveriş kısmı ne giymeliyiz? 

En önce düşünmemiz gereken şey kesinlikle kına abiye elbisesinin rahat olması ve bizi bütün gece boyunca kısıtlamaması. Genel olarak son dönemlerde gelin adaylarımız bindallı ve abiye olmak üzere iki farklı kıyafet seçimi yapıyorlar. İlk olarak abiyeyle misafirleri karşılayıp; kına yakılırken bindallı giymeyi tabi ki en güzel ve en özel elbiseniz yüzünüzdeki kocaman gülümseme ve neşeniz olacaktır. Kız kıza olduğunuz bu gecede her anın çıkarın ve bol bol eğlenin...

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın