Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Düğün günü bitti, şimdi teşekkür zamanı

O önemli gün, her şey planladığınızdan daha da güzel bir şekilde sona erdi. Her şey tamam dediniz…

Ancak küçük ve önemli bir detayı unuttunuz. Düğün gecenizde sizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerinize güzel bir jestle teşekkür etmeniz davetlilerinizi çok mutlu edecektir. Düğününüze katılan konuklarınıza ve gelemeyip size tebriklerini veya hediyelerini gönderen yakınlarınıza teşekkür etmeniz gerekir. Nezaket kurallarına göre bunun düğünden sonraki bir ay içinde olması uygundur. Bunu hoş bir teşekkür kartıyla sağlayabilirsiniz.

düğün sonrası teşekkür kartı göndermek son derece kibar bir davranış olarak hatırlanacaktır

Teşekkür kartlarını yollarken eşinizle işbirliği yapmayı ihmal etmeyin. Kartları yollayacağınız kişileri bölüşürken her iki tarafta kendi davetlilerine öncelik verebilir ve böylelikle daha etkili notlar yollayabilirsiniz. Teşekkür kartlarınızı yazarken davetli listenizden yararlanırsanız işiniz çok daha kolay olacaktır. Bu kartların aile büyüklerini çok sevindireceğini unutmayın. Kendinizde bu kartı hazırlayabileceğiniz gibi basılı klasik bir kartta tercih edebilirsiniz. Eğer hazır bir kart kullanacaksanız, kendi el yazınızla yazacağınız bir not ve düğünle ilgili bir fotoğraf eklemeniz çok hoş olacaktır. Klasik bir teşekkür kartını orta yaş ve üstü konuklarınız için kullanmanız daha doğrudur.

Daha genç konuklarınız içinse e-mail yolu veya internetten yollayabileceğiniz bir sanal kart hazırlayıp gönderebilirsiniz. Ayrıca teşekkür kartları yollayacağınız kişiler arasına düğününüze gelemeyip yalnızca çiçek veya hediye yollayabilen davetlilerinizi de eklemeyi unutmayın.

DreamON Blog Yazıları

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın